BOSNA I HERCEGOVINA

OPĆINA BREZA

JU OŠ „ENVER ČOLAKOVIĆ“ BREZA

OBAVJEŠTENJE O NABAVCI

Obavještavamo zaintersovane Ponuđaće, da je Javna ustanova Osnovna škola „Enver Čolaković“ Breza, pokrenula postupak nabavke prijevoznika za vršenje usluga prijevoza učenika Javne ustanove Osnovna škola „Enver Čolaković“ Breza, u nastavnoj 2020/2021. godini (I i II polugodište).

Usluge prijevoza učenika osnovnih škola podrazumijevaju redovan i uredan prijevoz na relaciji mjesto stanovanja učenika – škola – mjesto stanovanja učenika, a isti mora biti usklađen sa početkom i završetkom nastave, a sve u cilju blagovremenog dolaska i odlaska učenika u/iz školu/e. Prevoz učenika se vrši u prvoj i drugoj smjeni.

Predmet nabavke je podijeljen na Lotove, i to:

Lot-1 (relacija Breza-Gornja Breza-Vijesolići-Vardište), ukupan očekivani broj učenika je 54.

Lot-2 (relacija Breza-Bukovik-Opreč-Trtorići), ukupan očekivani broj učenika je 36.

Ponude se predaju na protokol ugovornog organa, radnim danima u kancelariji sekretara, ili putem pošte, na adresu ugovornog organa.

Rok za predaju ponuda je 18.09.2020.godine (Petak) do 10,00 sati.

Otvaranje ponuda će se izvršiti u kancelariji sekretara, dana 18.09.2020.godine (Petak) u 10,30 sati.

Zainteresovani ponuđaći mogu uputiti zahtjev za dostavu Tenderske dokumentacije (lično, putem Pošte, putem E-maila) i opredjeliti se za naćin preuzimanja Tenderske dokumentacije.

Ugovorni organ:

Javna ustanova Osnovna škola „Enver Čolaković“ Breza

Ul. Šehidska br. 32, Breza 71370, Bosna i Hercegovina

Telefon: 032/465-316 E-mail: os.breza@bih.net.ba

Lice za kontakt: Adis Avdović (sekretar).

Broj: 345 /2020. Direktorica:

Breza, 31.08.2020.godine mr. Velida Zaimović-Džafić